Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się z małym poślizgiem 13 lutego. Zaproszeni goście, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły.

Popisy aktorskie zainaugurowała klasa pierwsza, po czym swój program artystyczny przestawiły kolejno klasa 2 i 3. Były więc występy wokalne, taneczne, recytatorskie i teatralne. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Nie obyło się także bez życzeń od Pana Teofila Feliksa, który w zastępstwie Pani Dyrektor Barbary Tomczyk, życzył Seniorom najpiękniejsze życzenia wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha oraz pociechy z wnucząt.

Był to niezwykły dzień dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.


 

Zapraszamy do galerii...

Wstecz