Aktualności szkolne

Alleluja! (08.04.2020)

Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
życzymy przede wszystkim zdrowia i wytchnienia od codziennych problemów.
Niechaj budząca się do życia przyroda przyniesie radość oraz nadzieję na lepsze jutro.
Oby ten świąteczny czas wzbudził uśmiechy na naszych twarzach,
pozwolił lżej oddychać i dał poczucie szczęścia. 

Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha oraz dały wiarę w siłę człowieka!

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy SP Chałupki

Szanowni Państwo! (08.04.2020)

Wszyscy znajdujemy się w trudnej sytuacji od kilku tygodni. Odczuwamy wiele emocji związanych z pracą, jej brakiem, zdalną nauką, troską o zdrowie. Izolacja niestety też nam nie służy. Nasze dzieci z pewnością czują się zagubione i zdezorientowane...

Przerwa świąteczna (03.04.2020)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Informacja na ten temat została opublikowana na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wiosenna-przerwa-swiateczna-2020-r"

Barbara Tomczyk

 

Zdalne nauczanie - informacja dla uczniów (25.03.2020)

Drodzy Uczniowie,

Zdalne nauczanie od dzisiaj jest faktem i chociaż mamy świadomość, że ograniczenia techniczne mogą utrudniać realizację zadań, to pamiętajcie jednak, że każdy uczeń podlega obowiązkowi nauki. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteście jedynymi użytkownikami domowych komputerów, a nie wszystko możecie zrobić przy użyciu telefonu komórkowego. Mając na uwadze troskę o Wasze zdrowie i możliwości oraz dobre samopoczucie, staraliśmy się wypracować takie metody pracy zdalnej, aby z jednej strony móc nauczać i realizować podstawę programową, z drugiej, aby przesyłane materiały nie obciążały Was nadmiernie. Mamy  nadzieję, że wspólnymi siłami sobie poradzimy...

Drodzy Rodzice i Uczniowie... (25.03.2020)

W związku z brakiem możliwości w dniu dzisiejszym przesyłania wiadomości przez e-dziennik, będziemy próbowali przesłać materiały po południu lub jutro, gdy dziennik zostanie odblokowany.

Prosimy o cierpliwość.