Aktualności szkolne

Informacja odnośnie strajku (24.04.2019)

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym strajkiem, w którym nasza szkoła bierze udział i brakiem możliwości zapewnienia należytej opieki i bezpieczeństwa Państwa dzieciom, bardzo proszę, aby do piątku 26.04.2019 uczniowie pozostali jeszcze w domu. W przypadku braku możliwości zapewnienie opieki w domu, szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Proszę o informację do dyrektora szkoły przez dziennik elektroniczny, kto z uczniów przyjdzie do szkoły w czwartek i piątek.
Od poniedziałku zajęcia lekcyjne będą się odbywały zgodnie z planem. Proszę śledzić informacje o ewentualnych zastępstwach w dzienniku elektronicznym.

Z poważaniem - Barbara Tomczyk

Informacja o strajku (23.04.2019)

Szanowni Państwo,
w związku z trwającym strajkiem, w którym nasza szkoła bierze udział i brakiem możliwości zapewnienia należytej opieki i bezpieczeństwa Państwa dzieciom, bardzo proszę, aby w środę 24.04.2019 r. uczniowie pozostali jeszcze w domu...

Wesołego Alleluja! (19.04.2019)

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych
życzymy wszystkim Państwu i Waszym rodzinom.

EGZAMIN ÓSMIKLASISTY 2019 (14.04.2019)

Dyrektor Szkoły informuje, że EGZAMIN ÓSMOKLASISTY w Szkole Podstawowej w Chałupkach odbędzie się zgodnie z planem, według terminarza CKE.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019 (09.04.2019)

Dyrektor Szkoły informuje, że egzamin gimnazjalny w Szkole Podstawowej w Chałupkach odbędzie się zgodnie z planem, według terminarza CKE.