Finał Szlachetnej Paczki 2018

Finał Szlachetnej Paczki już za nami. Kolejny raz otworzyliśmy nasze serca na innych bardziej potrzebujących.

W tym roku udało się nazbierać 17 paczek, w których znajdowały się produkty żywnościowe, środki czystości, ubrania, buty. Za uzbierane pieniądze zakupiliśmy 2 tony węgla. Nie zapomnieliśmy o koniu, którego właściciele traktują jak członka rodziny i przekazaliśmy również 2 worki jęczmienia, owca oraz worek buraków. W sobotę 8 grudnia udaliśmy się do pani Róży i pana Jerzego, aby przekazać Szlachetną Paczkę. Po przybyciu na miejsce przekazaliśmy wszystkie prezenty gospodyni domu, która nie kryła łez  wzruszenia. Po krótkiej rozmowie przy kawie i ciasteczku pani Róża opowiedziała nam, jak sobie radzi, jak codziennie pokonuje kilka kilometrów pieszo do sklepu lub do urzędu.
Po ciepłym pożegnaniu udaliśmy się do Raciborza, aby dokonać formalności w magazynie Szlachetnej Paczki. Tam otrzymaliśmy podziękowanie i prośbę o udział w kolejnej edycji. Oczywiście potwierdziliśmy swoją obecność.

Dołączając się do podziękowań, chcieliśmy wyrazić słowa szacunku i wdzięczności wszystkim darczyńcom z naszej szkoły, a także sklepowi „Delikatesy Centrum” z Chałupek za dostarczone produkty. Kolejny raz okazaliśmy pomoc i SZLACHETNE SERCE ludziom w potrzebie. Bardzo serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok w kolejnej edycji.

Opiekun akcji - Teresa Lipiec


 

Wstecz